تمام رکوردهای تتلو در سال 2022 که در گینس ثبت شده اند

رکوردهای تتلو در گینس شامل چه مواردی می باشد؟

اگر تمایل دارید تا در رابطه با رکوردهای امیر تتلو مدیر سایت تتل بت اطلاعات کامل و جالبی را به دست آورید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

رکوردهای تتلو در گینس شامل چه مواردی می باشد؟

رکوردهای تتلو در گینس شامل چه مواردی می باشد؟

امیر تتلو یکی از خوانندگان سرشناس و معروف اهل ایران می‌ باشد که تا به اکنون چندین رکورد در گینس به ثبت رسانده است. حال در این قسمت قرار است نگاهی به رکوردهای تتلو در گینس و هم چنین معرفی بهترین رکوردهای تتلو بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

رکورد لایو اینستاگرام

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید تتلو تا به اکنون دو بار رکورد لایو اینستاگرام را شکسته است. در این باره می‌ توان این گونه بیان کرد که برای بار اول تتلو با 436 هزار نفر توانست رکورد یکی از سلبریتی های خارجی را بشکند. البته این رکورد دوباره جا به جا شد اما تتلو در یک لایو مشترک با ندا یاسی یکی از شاخ های مجازی با 626 هزار بیننده بار دیگر رکورد لایو اینستاگرام را شکست.

رکورد کامنت یوتیوب

این روزها امیر تتلو فعالیت گسترده ای در یوتیوب انجام می دهد؛ حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید او در شهریور سال 1399 آهنگ یه سری به ما بزن را در یوتیوب خود منتشر کرد. این پست با 10 میلیون کامنت رو به رو شد و با توجه به صحبت‌ های این خواننده معروف این کامنت ها بیشتر هم می‌ شود و به این گونه او توانست رکورد کامنت یوتیوب را از آن خود کند. برای دنبال کردن یوتیوب امیر تتلو می توایند از این لینک کمک بگیرید.

رکورد کشوری لایو یوتیوب

این خواننده سرشناس در 4 فروردین 1398 یک کنسرت در استانبول برگزار کرده است که به صورت مستقیم در یوتیوب پخش می شده است. این لایو در یوتیوب حدود 30 هزار بیننده داشته است و به این گونه این خواننده معروف رکورد بیشترین بازدید آنلاین زنده ایران را در یوتیوب شکست.

سرچ گوگل

این خواننده معروف با انتشار موزیک انرژی هسته‌ ای در تیرماه 1394 توانست توجه خیلی از رسانه های خارجی و داخلی را به خود جلب کند، به طوری که در چندین ساعت، به سرچ اول گوگل فارسی تبدیل شد.

رکوردهای تتلو در اینستاگرام

تتلو یکی از خوانندگانی است که علاقه زیادی به فعالیت در شبکه های مجازی به ویژه اینستاگرام دارد و تا به اکنون توانسته در اینستاگرام رکوردهای متعددی را از آن خود کند. حال از رکوردهای این خواننده در اینستاگرام می توان به رکورد بیشترین کامنت و رکورد لایو اشاره کرد. البته این موضوع را هم باید افزود که فن های تتلو در جا به جایی رکوردهای او نقش بسزایی داشته اند و هم چنین باید افزود که رکوردهای او و تعداد اهنگ های تتلو نیز توسط فن های این خواننده جا به جا شده اند. البته ناگفته نماند که رکوردهای موسیقی ایران و یا حتی خارج توسط فن ها جا به جا می شوند.

رکورد دیس تتلو مربوط به کدام ترک است؟

رکورد دیس تتلو مربوط به کدام ترک است؟

گاهی اوقات بین رپران و یا خوانندگان درگیری هایی به وجود می‌ آید که این درگیری‌ ها منجر به انتشار دیس و دیس بک هایی بین آن ها می‌ شود که این موضوع شامل امیر تتلو نیز می باشد. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این خواننده معروف در سال 1397 آهنگ برزخ را منتشر کرد و به این گونه رکورد بهترین دیس رپ فارسی را از آن خود کرد؛ این رکورد رپ تتلو باعث شهرت و معروفیت بیشتری او شد و تا مدت ها خیلی از مردم و سایر خوانندگان و رپران در رابطه با این دیس صحبت می کردند.

رکورد جدید تتلو چیست؟

این خواننده پرآوازه و سرشناس ایرانی تا به اکنون رکورد های متعددی را از آن خود کرده است. حال جدید ترین رکوردهای تتلو در موسیقی مشاهده می شود. در این باره باید بگوییم که مدتی قبل این خواننده با استعداد ایرانی آلبوم 78 را منتشر کرد که تایم کل این آلبوم 230 دقیقه بوده است که این به نوعی یک رکورد برای او به شمار می رود. هم چنین از رکوردهای تتلو در موزیک می توان به انتشار موزیک من 3 اشاره کرد که توانست تایم بیشترین موزیک را با 20 دقیقه و 10 ثانیه از آن خود کند. این روزها کمتر کسی است که تتلو را نشناسد؛ چرا که او با توجه به آهنگ هایی که تا به اکنون منتشر کرده است و هم چنین رکوردهای متعددی که موسیقی به دست آورده است، توانسته به یکی از خوانندگان سرشناس تبدیل شود.

رکورد جدید تتلو چیست؟

رکوردهای تتلو چه حواشی به دنبال داشت؟

امیر تتلو یکی از خوانندگان پرحاشیه و جنجالی اهل ایران است که با توجه به حواشی که در پیرامون او وجود دارد، به همین دلیل مورد توجه خیلی از مردم قرار گرفته است. حال این موضوع را هم باید افزود هر از گاهی که او رکوردهایی را از آن خود می‌ کند، حاشیه های متعددی در این باره نیز برای این خواننده به وجود می‌ آید. حال از مهم ترین حواشی که در پیرامون رکوردهای او مشاهده می شود، این است؛ که خیلی از افراد به ویژه برخی از خوانندگان و رپران بیان کرده اند که خیلی از رکوردهای تتلو فیک هستند و هم چنین این رکوردها ارزش چندانی ندارند که این موضوع با واکنش تند مخاطبان و طرفداران تتلو رو به رو شده است.

البته این موضوع را هم باید افزود که او از تمام این حواشی استقبال می‌ کند؛ چرا که به این گونه می تواند نام خود را در بین مردم و به ویژه شبکه‌ های مجازی پررنگ تر کند و به شهرت و معروفیت خود بیفزاید. هم چنین برخی از کاربران بر این باورند که تتلو حاشیه هایی را نیز در پیرامون رکوردهایش به وجود می‌ آورد تا به این گونه تا مدت‌ ها کاربران در شبکه های مجازی در مورد رکوردهای متعددی که این خواننده به دست آورده است صحبت کنند.

تتلو رکوردار طولانی تریت فیت است؟

تتلو رکوردار طولانی تریت فیت است؟

اگر طرفدار این خواننده معروف هستید، شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید او علاوه بر این که رکورد طولانی ترین آهنگ ایران را در دست دارد، رکورد طولانی‌ ترین فیت را نیز از آن خود کرده است. در این باره باید بگوییم که مدتی قبل او موزیک هنوزم با همکاری دژاوو بند را منتشر کرد که این موزیک طولانی ترین فیت در بین خوانندگان ایرانی به شمار می‌ رود. اگر تمایل به دانلود این آهنگ را دارید؛ پیشنهاد ما این است که به اینترنت مراجعه نمایید، چرا که در اکثر سایت های موسیقی لینک دانلود این آهنگ برای علاقه مندان قرار داده شده است.

رکوردهای تتلو واقعی است؟

برای برخی از افراد سوالی که به وجود می‌ آید؛ این است که آیا رکورد های این خواننده واقعی هستند؟ در این باره باید بگوییم که تمام آن ها واقعی هستند.

رکوردهای تتلو در مورد سبک های اجرایی رپ

تتلو یکی از خوانندگان با استعداد و سرشناس ایران به شمار می‌ رود؛ حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید او تنها خواننده ای ایرانی است که شش سبک را می تواند اجرا کندو این در نوع خود بی‌ نظیر است و خیلی از افراد به همین دلیل از او تعریف و تمجید کردند.

رکورد های تتلو در یوتیوب

رکوردهای تتلو در یوتیوب

تتلو علاقه بسیار زیادی به یوتیوب دارد تا جایی که این روزها اکثر اوقات فراغت خود را در یوتیوب می‌ گذارند و با فعالیت در چنل خود و هم چنین انتشار کلیپ های متعدد، توانسته مخاطبان بسیار زیادی را در این شبکه به دست آورد. حال جالب است که بدانید او تا به اکنون رکورد های متعددی را در یوتیوب نیز از آن خود کرده است؛ از مهم‌ ترین آن ها می‌ توان به رکورد بیشترین کامنت و رکورد لایو در ایران اشاره کرد. حال جالب است که بدانید تتلو با توجه به فعالیت گسترده ای که در این شبکه انجام می دهد، توانسته یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورد و درآمدزایی کند. خیلی از افراد بیان کرده اند که او از طریق یوتیوب، ثروت خوبی را برای خود جمع آوری کرده است.

حال شما با سابسکرایب کردن چنل یوتیوب این خواننده و هم چنین فعال کردن زنگوله می‌ توانید هر زمانی که او در چنل خود پستی را منتشر کرد، آن را به راحتی مشاهده نمایید.

سوالات متداول

 1. در اینستاگرام تتلو چه رکوردهایی را بدست آورده است؟

  از رکوردهایی که این خواننده در اینستاگرام به دست آورده است، می توان به رکورد بیشترین کامنت و رکورد بیشترین ببیننده در لایو اشاره کرد.

 2. آیا رکورد طولانی ترین فیت متعلق به این خواننده است؟

  رکورد طولانی ترین فیت متعلق به تتلو است، او مدتی قبل با همکاری دژاوو بند موزیک هنوزم را منتشر کرد که این موزیک به طولانی ترین فیت تبدیل شد.

 3. چرا در سال 1394 نام او در اول سرچ گوگل قرار گرفت؟

  او موزیک انرژی هسته‌ ای در تیرماه 1394 منتشر کرد و توجه خیلی از رسانه ها را به خود جلب کند؛ به طوری که در چندین ساعت نام او به سرچ اول گوگل فارسی تبدیل شد.

 4. رکورد دیس این خواننده مربوط به کدام ترک است؟

  این خواننده آهنگ برزخ را در سال 97 منتشر کرد و به این گونه رکورد برترین دیس رپ فارسی را از آن خود کرد.

سایت betinoo.com جدیدترین و پرطرفدارترین مطالب جهان را منتشر میکند همیشه با ما بروز باشید