بیوگرافی فرانسیس انگانو قهرمان بدون شکست یو اف سی

فرانسیس انگانو کیست؟

فرانسیس انگانو نام یکی از مطرح ترین ورزشکاران سنگین وزن در رقابت های بوکس معتبر سازمان یو اف سی می باشد. این ورزشکار علاوه بر حرفه ورزشی خود در زمینه کارهای انسان دوستانه و خیرخواهانه نیز فعالیت های بسیاری را انجام داده است که در ادامه مطلب به آن ها خواهیم پرداخت.

فرانسیس انگانو کیست؟

فرانسیس انگانو کیست؟

فرانسیس انگانو ورزشکار مطرح رشته ورزشی بوکس می باشد که در تاریخ ۵ سپتامبر ۱۹۸۶ در کشور کامرون متولد شده است و هم اکنون ۳۵ ساله می‌ باشد. این ورزشکار در رقابت های معتبری که تحت نظارت سازمان ufc در رشته بوکس برگزار می شود حضور دارد و جزء قهرمانان این رشته ورزشی محسوب می شود.

فرانسیس هم اکنون در کشور آمریکا و در ایالت لاس وگاس اقامت دارد اما به محل زادگاه خود یعنی کشور کامرون بسیار سفر می کند و فعالیت های انسان دوستانه خود را به طور جدی در این کشور پیگیری می کند.

این ورزشکار مطرح رشته بوکس زندگی پر فراز و نشیبی را داشته است. والدین فرانسیس در سنین کودکی این ورزشکار از یکدیگر جدا شده‌ اند و فرانسیس نزد یکی از نزدیکان خود نگهداری شده است. این ورزشکار پس از تصمیم به مهاجرت از کشور کامرون هنگام عبور از مرزهای کشورهای اروپایی توسط پلیس کشور اسپانیا دستگیر شد و چندین ماه را در زندان سپری کرد.

این ورزشکار در کشور کامرون سالنی ورزشی را ساخته است که در زمینه ورزش هنرهای رزمی ترکیبی فعالیت می کند و جهت استفاده جوانان و نوجوانانی که بضاعت مالی ندارند ساخته شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد زندگی شخصی و ورزشی این بوکسور می توایند از ویکی پدیا francis ngannou استفاده کنید.

عکس های فرانسیس انگانو را در کجا ببینیم؟

این ورزشکار علاوه بر فعالیت در رشته ورزشی در اقدامات خیرخواهانه نیز فعالیت های بسیاری را انجام می‌ دهد و به همین سبب در زمره یکی از برترین و محبوب ترین ورزشکاران جهان شناخته می‌ شود.

علاقه مندان به این ورزشکار می توانند برای تماشای عکس ها و فیلم های این ورزشکار محبوب به برنامه اینستاگرام و صفحه رسمی فرانسیس و همچنین مرورگر گوگل مراجعه کنند.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام فرانسیس francisngannou می باشد که هم اکنون بالغ بر ۳ میلیون دنبال کننده دارد.

فرانسیس انگانو چه افتخاراتی به دست آورده است؟

فرانسیس انگانو چه افتخاراتی به دست آورده است؟

این ورزشکار در حال حاضر قهرمان سنگین وزن رقابت های ufc می باشد. رقابت های ufc برای ورزشکاران رشته ورزشی بوکس دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد.

فرانسیس انگانو در چه رشته ای فعالیت دارد؟

این ورزشکار از چهره های مطرح رشته بوکس و هنرهای رزمی ترکیبی است.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

جهت تماشای مسابقات این مبارز می توان به موتور جستجوی گوگل مراجعه کرد.

رقیب فرانسیس انگانو کیست؟

این ورزشکار سرشناس دارای رقبای متعددی می باشد که از جمله آن ها می‌ توان به جونیور دوس سانتوس اشاره کرد. از دیر رقیب های او می توان به افراد زیر اشاره کرد :

فرانسیس انگانو در کدام رده وزنی قرار دارد؟

این ورزشکار با وزن 120 کیلوگرم در رده وزنی سنگین وزن رقابت های بوکس فعالیت می کند.

سوالات متداول

 1. فرانسیس انگانو چه کسی است؟

  فرانسیس از چهره‌ های مطرح رشته ورزشی هنرهای رزمی ترکیبی می باشد.

 2. فرانسیس انگانو در چه رده وزنی در مسابقات شرکت می کند؟

  این ورزشکار رده سنگین وزن مسابقه می دهد.

 3. فرانسیس انگانو در چه تاریخی به دنیا آمده است؟

  این ورزشکار متولد پرند سپتامبر ۱۹۸۶ می باشد.

 4. رشته ورزشی تخصصی فرانسیس انگانو چه رشته ای می باشد؟

  فرانسیس به طور تخصصی در رشته ورزشی بوکس فعالیت می کند.

سایت betinoo.com جدیدترین و پرطرفدارترین مطالب جهان را منتشر میکند همیشه با ما بروز باشید