بیوگرافی رابرت ویتاکر یو اف سی کار نیوزلندی + لیست قهرمانی ها

رابرت ویتاکر کیست؟

رابرت ویتاکر که نام کاملش رابرت جان ویتاکر است یکی از بهترین های هنر های رزمی ترکیبی است. لقب این بازیکن میان طرفداران و رقباش،The Reaper  به معنای درو کننده است.

رابرت ویتاکر کیست؟

رابرت ویتاکر کیست؟

در بیوگرافی Robert Whitaker آمده است که این مبارز در تاریخ 20 ماه دسامبر در سال 1990 به دنیا آمده است. شهر محل تولد ویتاکر شهر آوکلند در کشور نیوزلند بوده است. این بازیکن امروزه در تیم PMA Super Martial Arts عضو می باشد و در این تیم مشغول تمرینات و بازی های mma است.

عکس های رابرت ویتاکر را در کجا ببینیم؟

او اینستا و یوتیوب نسبتا فعالی دارد. شما می توانید با دنبال کردن این بازیکن در این پلتفرم ها به تصاویر و ویدیو های او دست پیدا کنید. با سرچ کردن Robert Whitaker ویکی پدیا در موتور جستجو گوگل هم می توانید تصاویر و ویدیو های زیادی از او را در سایت های اینترنتی ورزشی مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

امروزه اکثر مبارزان هنر های رزمی ترکیبی سعی می کنند تا با داشتن اکانتی در شبکه های مجازی و به خصوص اینستاگرام به محبوبیت بیش تری در میان طرفدارانشان برسند. پیج اینستاگرام این مبارز را می توانید با جستجو کردن نامش به زبان انگلیسی در این پلتفرم به راحتی پیدا کنید.

رابرت ویتاکر چه افتخاراتی به دست آورده است؟

ویتاکر تا به امروز 28 بازی داشته است که در 23 مبارزه به پیروزی رسیده است. او در رقابت های هنر های رزمی ترکیبی همیشه حریفانش را با ابداع حرکات جدید غافلگیر می کند و این موضوع را می توان از استعداد و توانمندی بالای او به شمار آورد.

رابرت ویتاکر در چه رشته ای فعالیت دارد؟

ثروت رابرت ویتاکر و همسر Robert Whitaker از راه بازی های این مبارز در رقابت های هنر های رزمی ترکیبی به دست می آید. او در ورزش هایی مانند کاراته، جوجیتسو و همچنین هاپکیدو نیز استعداد خارف العاده ای دارد.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

مبارزات Robert Whitaker را می توانید از سایت های زیر نظر یو اف سی دنبال کنید. امروزه سایت های زیادی وجود دارند که در زمینه پوشش دهی رقابت های هنر های رزمی ترکیبی فعالیت می کنند که با سرچ کردن نام این مبارز در این سایت ها می توانید بازی های او را مشاهده نمایید.

رقیب رابرت ویتاکر کیست؟

کلوین گاستلوم و همچین اسرائیل آدسانیا را می توان از رقبا جدی این بازیکن در رقابت های ufc نام برد. ویتاکر در مقابل این بازیکن ها نتوانسته است به پیروزی دست یابد.

رابرت ویتاکر در کدام رده وزنی قرار دارد؟

قد Robert Whitaker 180 سانتی متر است و وزن او 83 کیلوگرم می باشد. این مبارز در دسته وزنی میدل ویت رقابت های یو اف سی بازی می کند.

سوالات متداول

 1. قد و وزن ویتاکر چه مقدار است؟

  قد رابرت ویتاکر 180 سانتی متر است و وزن او 83 کیلوگرم می باشد.

 2. لقب این بازیکن چیست؟

  لقب این بازیکن میان طرفداران و رقباش، The Reaper به معنای درو کننده است.

 3. این فایتر در چه تایخی به دنیا آمده است؟

  این مبارز در تاریخ 20 ماه دسامبر در سال 1990 به دنیا آمده است.

 4. ویتاکر در چه شهری متولد شده است؟

  شهر محل تولد ویتاکر شهر آوکلند در کشور نیوزلند بوده است.

سایت betinoo.com جدیدترین و پرطرفدارترین مطالب جهان را منتشر میکند همیشه با ما بروز باشید