جاشوا فرانکو قهرمان  فوق سنگین وزن WBA در جهان

جاشوا فرانکو کیست؟

جاشوا فرانکو بوکسور حرفه‌ ای با ملیت آمریکایی از مشت زنان اتحادیه جهانی بوکس است که توانسته در رده وزنی سنگین وزن و فوق سنگین وزن در رده هشتم قرار بگیرد. به نظر می‌ رسد جاشوا فرانکو Joshua Franco فعالیت خود را از سال ۲۰۱۵ آغاز کرده که او همچنین ۲۲ مسابقه انجام داده که در ۱۸ تا از این مسابقات به پیروزی رسیده است.

جاشوا فرانکو کیست؟

جاشوا فرانکو کیست؟

بیوگرافی Joshua Franco به این صورت است که او در سال ۱۹۹۵ در ایالات متحده آمریکا به دنیا آمده است او همچنین دارای قدی با ارتفاع ۱۶۵ سانتی متر است و عمده فعالیت او در رده وزنی فوق سنگین وزن و سنگین وزن است.

عکس های جاشوا فرانکو در کجا ببینیم؟

برای مشاهده عکس های جاشوا فرانکو Joshua Franco می توانیم به گوگل مراجعه کنیم و با جستجو کردن نام او عکس هایش را مشاهده کنیم و همچنین با مراجعه به صفحات مجازی مختلف او عکس هایش را مشاهده کنیم.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

جاشوا فرانکوJoshua Franco در اینستاگرام هم فعالیت می کند او با توجه به عنوان قهرمانی هایی که به دست آورده است توانسته توجه مردم را به خود جلب کند و آدرس پیج اینستاگرام او professorfranco است که در حدود ۱۵ هزار دنبال کننده و 14 پست اینستاگرامی دارد.

جاشوا فرانکو چه افتخاراتی به دست آورده است؟

جاشوا فرانکو که فعال در حوزه بورس است و در ۲۲ مسابقه انجام داده که توانسته در ۱۸ تا از این مسابقات پیروز شود و همچنین رده هشتم را در دسته فوق سنگین وزن را در جهان به دست آورده و نام خود را در کنار بهترین افراد قرار داده است.

جاشوا فرانکو در چه رشته ای فعالیت دارد؟

جاشوا فرانکو در چه رشته ای فعالیت دارد؟

جاشوا فرانکوJoshua Franco در حوزه بوکس در رده وزنی سنگین وزن و فوق سنگین وزن فعالیت می کند و اما او در رده وزنی میان وزن معمولی هم فعالیت و مسابقاتی را انجام داده است.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

برای مشاهده مسابقات و مبارزات و تمرینات جاشوا فرانکو Joshua Franco می توانیم به گوگل مراجعه کنیم و با جستجو کردن نام او آن‌ها را مشاهده کنیم و همچنین در صفحات مجازی مختلف او را دنبال کنیم و مبارزاتش را مشاهده کنیم.

رقیب Joshua Franco کیست؟

فرانکو که فعال در حوزه بوکس و در رده سنگین وزن توانسته جوایزی را به همراه قهرمانی هایی برای خود به دست آورد و همچنین در این حوزه رقیبانی را برای خود دارد که سعی در رسیدن به جایگاه او دارند و از جمله رقیبان او می توانیم به اندرو مولونی اشاره کنیم.

جاشوا فرانکو در کدام رده وزنی قرار دارد؟

فرانکو در رده‌های وزنه مختلفی فعالیت کرده است از جمله رده‌های وزنی او می‌ توانیم به میان وزن معمولی و سنگین وزن و فوق سنگین وزن اشاره کنیم و بیشترین فعالیت او در حوزه فوق سنگین وزن است.

سوالات متداول

 1. جاشوا فرانکو کیست؟

  مبارز حرفه ای بوکس که توانسته در رده وزنی سنگین وزن نام خود را به مردم معرفی کند.

 2. آیا این مبارز در میان مردم محبوب است؟

  این مبارز با توجه به پیروزی هایش و همچنین گرفتن رتبه برتر در میان سنگین وزنان توانسته توجه مردم را به خود جلب کند.

 3. ثروت این مبارز چگونه است؟

  فرانکو با توجه به پیروزی هایش و جوایز نقدی که از مسابقات به دست آورده به نظر می‌ رسد یکی از ثروتمندان است.

 4. فعالیت جاشوا فرانکو در بوکس از چه زمانی بوده است؟

  به نظر می رسد شروع فعالیت او از سنین جوانی اش و در سال ۲۰۱۵ بوده است.

سایت betinoo.com جدیدترین و پرطرفدارترین مطالب جهان را منتشر میکند همیشه با ما بروز باشید